Mes


1992 m.  įkurta „D. Paliukaičio projektavimo įmonė“ perorganizuota į projektavimo biurą UAB „DI-ARCH“. Biuras rengia architektūros, dizaino ir interjero projektus, konsultuoja projektavimo ir statybos klausimais, atlieka autorinę statomų pastatų ir interjero įrengimo priežiūrą. Didelę patirtį įmonė yra sukaupusi gyvenamųjų namų, visuomeninių ir viešojo maitinimo (restoranų, kavinių, bistro) įmonių interjero projektavimo srityse.

Paslaugos

UAB „DI-ARCH“ kompleksiškai rengia techninius statinių projektus ir jų specialiąsias dalis (vandentiekio, nuotekų, konstrukcijų, elektrotechnikos ), įstatymų nustatyta tvarka paruošia projektinę dokumentaciją (TP) ir suderina  statybos leidimui gauti, atlieka autorinę priežiūrą. Projektuoja gyvenamuosius ir visuomeninės paskirties pastatus,  interjerus, baldus. Konsultuoja visais statybos, interjero įrengimo, medžiagų parinkimo ir apipavidalinimo klausimais.
Projekto vadovas:  Dalius Paliukaitis (kv.atest. A 506)
Direktorius: Aušra Paliukaitienė
Bendradarbiai ir bendraautoriai: F. Rinkevičius,G.Cinelis, A.Jarockis,  R.Andrijevienė, R. Kemežys, A. Jonauskis ir kt.

Partneriai: UAB „Šeba“,“Danės projektai“.

Užsakovai: UAB „Vičiūnų restoranų grupė“,  UAB“ Bernelių Užeiga“, UAB „Senukai“, „Sheperdh In“,  individualūs užsakovai.